Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Giriş

(0)
Üye Derneklerimizden Haberler

Uğur Baş İstanbul Samsun Termeliler Derneği Başkanlığına seçildi .

Resim

Türkiye SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş'ın oğlu Uğur Baş, İstanbul Samsun Termeliler Derneği Başkanlığı'na seçildi. Baş, "Gençlere şans verilmesi bizim için çok kıymetlidir" dedi
 

İstanbul Samsun Termeliler Derneği (TERDER) 2. Olağan Genel Kurulu'nda tek liste ile başkanlığı aday olan Türkiye SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş'ın oğlu Uğur Baş seçildi. TERDER Başkanı Uğur Baş'ın yönetim kurulu listesinde gençlere ve kadınlara yer vermesi dikkat çekerken, "Gençlik olarak şimdiden Samsun adına büyüklerimizden aldığımız destur ve üslupla çalışacağız. İnşallah yolumuz her daim dürüstlük yolu olacak" dedi.
 

YILDIRAY BAŞ: İNANCIM TAM Uğur Baş'ın babası Türkiye Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) Genel Başkanı Yıldıray Baş, "Yılllardır STK'larda gönüllü çalışan ve başarılı olan oğlum Uğur Baş'a inancım tamdır" diye konuştu. Kendilerinin Türkiye SADEF seçimlerinde 'genç ve dinamik' bir kadroyla daha aktif çalışacaklarının tahahüdünü verdiklerini hatırlatan Yıldıray Baş, şöyle konuştu; "Başlangıcı yaptık. Aynı zamanda Türkiye SADEF Tanıtım Medya ve Siyasi İşler Başkan Yardımcılığı görevini de başarıyla sürdürecektir. Yeni görevlerinide layıkıyla yapacağından, Samsun'un önemine ve değerine ciddi katkılar sağlayacağına şüphemiz yok." GENÇLERE ŞANS VERİLDİ İstanbul Samsun Termeliler Derneği (TERDER) Başkanı seçilmenin gururunu yaşadığını kaydeden Uğur Baş ise açıklamasında şu ifadelere yer verdi: "Öncelikle Federasyon Başkanımız ve aynı zamanda babam Yıldıray Baş'a destekleri için çok teşekkür ediyorum. Gençlere şans verilmesi bizim için çok kıymetlidir. Bu bizim umut ve azmimizi arttırıyor. Bizi bu göreve layık gören tüm üyelerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Allah mahcup etmesin İnşallah. Biz de bu onurlu görevi en iyi şekilde yapmanın gayreti içerisinde olacağız."

 

Özet
:
X